Zpět na seznam příběhů                      webmaster: zivotjevic@email.cz

 
21) Vzkaz do „čtvrti červených světel“

„Sex, láska a sny“ je napsáno velkými světelnými písmeny na obrovském sex-kině ve čtvrti červených světel v Berlíně. Naplněný sex, opravdovou lásku a sny o naplněném životě tady hledá každý! Ale ta reklama nesplňuje, jak tomu často bývá, to, co slibuje… Od roku 2005 jsme moje žena a já vedli v této čtvrti nespočet rozhovorů s prostitutkami, záletníky, pasáky a drogovými dealery. Uvádíme šokující výsledek těchto rozhovorů:

Prostitutky, které byly často zneužité nebo znásilněné už v dětském věku, nemají vůbec žádný respekt před muži „hnanými chtíčem“, jsou plné odmítnutí a nenávisti, není zde ani stopy po lásce! Sny o naplněném životě jsou již dávnopohřbeny, jejich život jim nedává smysl!!!

Záletníci žijí se špatným svědomím, že podvedli své ženy! Jejich vztah již často z tohoto důvodu skončil, nebo jsou kvůli své sexuální závislosti již jen pouhými otroky vlastního „chtíče“ a dalšího vztahu zcela neschopní! Naplněný sex večtvrti červených světel dosud žádný z nich nenašel.

Pasáci, kteří zdánlivě mají všechno, po čem lidé touží, se cítí ve svých srdcích osamělí, studení a prázdní. A drogoví dealeři v sobě popírají veškeré city, protože jinak by si museli připustit, že mnozí z jejich „zákazníků“ již zemřeli na předávkování drogami.

Sex, láska a sny
ve čtvrti červených světel je ďábelská lež!!!

Vy všichni jste už zaplatili dost vysokou cenu a proto už dál za touhle lží neběhejte! Chceme ti dnes říct, že tvé touhy po naplněném sexu, opravdové lásce a sny o naplněném životě mohou být uspokojeny bez ohledu na to, jak beznadějný tvůj život právě teď je! Aby se to mohlo stát, musíš se pevně chytit toho, který nikdy nelže a nedává žádné prázdné sliby – Ježíše, který říká v Janovi 10,10: „Přišel jsem, abych ti dal život v hojnosti!!!“ Ježíš ti chce dát život naplněný ve všech oblastech!!! Ježíš je autorem pravé lásky, naplněné sexuality v manželství a vítězného života!!! Žijeme s Ježíšem už celá léta a mluvíme proto z vlastní zkušenosti!!! Žijeme ve šťastném manželství s opravdovou láskou, věrností a naplněnou sexualitou a mohli jsme pomoci už několika ztroskotaným lidem ze čtvrti červených světel k naplněnému životu s Ježíšem Kristem!!!

Chceš-li mít také naplněný život a poznat Ježíše, tak tě srdečně zveme vždy v sobotu od 21.00 hodin do čtvrti červených světel v Kurfürstenstraße k našemu svítícímu kříži anebo k návštěvě našeho sdružení Zukunft für DICH e.V. v neděli večer od 18.00 hodin do Wilhelminenhofstr. 44b ve 12459 Berlin/Oberschöneweide. Je jedno, jaké máš problémy, náš tým ze sdružení Zukunft für DICH e.V. ti ze srdce velmi rád pomůže. Na webové adrese www.zukunft-fuer-dich.de najdeš ještě více informací! Nebo nám jednoduše napiš na e-mailovou adresu: hope@zukunft-fuer-dich.de nebo nám zavolej na: 0176/24303969 (Pro německy mluvící! – pozn. překladatele)

Jörg & Pia.

Anni udělala to jediné správné, co se dalo udělat, když se jedná o volbu toho pravého životního partnera! Důvěřovala Bohu.

Pokračování ZDE