Zpět na seznam příběhů                      webmaster: zivotjevic@email.cz

 
23) Tolerance nebo ignorance?

Nám křesťanům se předhazuje, že jsme netolerantní vůči homosexuálům! Nedávno se do toho vložila dokonce i německá politika, když na jedné akci byl nabízen seminář, který měl pomoci lidem s homosexuálními tendencemi! Nato se mě jedna učitelka zeptala, jak to, že my křesťané jsme tak netolerantní?! Má odpověď zněla: „Přemýšlejte sama o tom, kdo je tady vlastně netolerantní. Existují tisíce lidí, kteří mají „homosexuální“ tendence, protože byli jako děti zneužití, svedení nebo něco podobného. Mnozí mají „jednoduše“ homosexuální fantazie, ale vadí jim to! Hledají pomoc, stydí se ale k tomu přiznat! Oni nechtějí být homosexuály, chtějí žít úplně „normálně“, ale nedokážou si se svými problémy poradita teď se jim říká: „Vy nesmíte mít žádný problém!

Buďte raději homosexuály, ať se vám to líbí nebo ne! Jste povinni jimi být!“ Je to snad tolerantní?! 
Jsou zde ignorovány tisíce lidí, kteří hledají pomoc a ona jim nesmí být poskytnutá! Jsou ignorováni totalitní homopolitikou a nikoliv tolerováni! Jsou nucení být něčím, čím být nechtějí – a běda ti, kdybys jim chtěl pomoci!“ Ta učitelka nebyla hloupá a dala mi za pravdu!

Vztah k Ježíši uzdravuje náš vztah k nám samotným,
naši identitu a uzdravuje náš vztah k našim bližním. Jak Sam zničil svou rodinu drogami a jak Ježíš dokázal pravý opak, o tom vám bude Sam vyprávět.


Pokračování ZDE